Prihláška
na
XII. ročník Horskej časovky do vrchu v MTB,
PODSUCHÁ – SMREKOVICA 2019


meno :
priezvisko :
pohlavie : muž žena
dátum narodenia : den mesiac rok
adresa :
e-mail :
tel. :
štát :
kategória :
klub :
kontrola (napíš Malino) :



* všetky údaje sú povinné !!!
muži A - do 40 rokov
muži B - od 40 do 50 rokov
muži C - nad 50 rokov

 

Registrovaný účastník sa zaradí do zoznamu až po skontrolovaní zadaných údajov organizátorom preteku.

 

Zoznam prihlásených účastníkov preteku

č.meno a priezviskodátum registrácieklubkategória
1Martin Šramo2019-08-29Ružomberokmuzi_A
2Milan Hatala2019-08-31CKC Černová muzi_B
3René  Kováčik 2019-09-01MalinoSkiAlTeammuzi_B
4Dominik Pavlíček2019-09-01Malinô SkiAlp Team / SPU Nitramuzi_A
5Jan Pavlíček2019-09-01Malinô SkiAlp Teammuzi_C
6Ľubomír Kuzman2019-09-02Bike Klub Lipamuzi_B
7Veronika  Váleková2019-09-02TJ Družba Smrečany-Žiarzeny
8Roman Puclik2019-09-03Malino skialp teammuzi_B
9Ľudovit Bajči2019-09-03muzi_C
10Vladimír Ludvík2019-09-04VK TATRAN Bratislavamuzi_C
11Luboslav Lopatka2019-09-04FOR FUNmuzi_B
12Ján  Gejdoš2019-09-04FOR FUNmuzi_B
13Vratislav Kotrík2019-09-04FOR FUNmuzi_B
14Patrik Dubovecký2019-09-04Liptovské Sliačemuzi_A
15Marek KAPUSTA2019-09-04Dvorany nad Nitroumuzi_A
16Andrej Bohun2019-09-05Malinô SkiAlp Teammuzi_A
17Ivan Turciak2019-09-07ziadnymuzi_B
18Jaroslav Banáš2019-09-07Malinô SkiAlp Teammuzi_B
19Žaneta Schelling2019-09-07zeny
20Eduard Schelling2019-09-07muzi_B
21Peter Papai2019-09-07muzi_B
22Lukáš Jureňa2019-09-07muzi_B
23Ladislav Kandera2019-09-07knac Ružomberokmuzi_C
24Ján Prcin2019-09-07CK LMmuzi_B
25Jozef Martiška2019-09-08KNAC Ružomberokmuzi_A
26Teodor Martiška2019-09-08juniori
27Peter Grusman2019-09-08MTBBmuzi_B
28Igor Pápež2019-09-08MTBBmuzi_B
29Jozef Brngal2019-09-08MTBBmuzi_B
30Dominik Padúch2019-09-08juniori
31Ján Kováčik2019-09-08muzi_A
32Jozef Matuška2019-09-09muzi_B
33Martin Mojžiš2019-09-09muzi_B
34Milan Jánošík2019-09-09Malinô Skialp Teammuzi_C
35Tadeáš Salva2019-09-09juniori
36Rastislav Košo2019-09-09Svätý Krížmuzi_C
37Grzegorz Michnowski2019-09-09Suchedniówmuzi_B
38Lenka Kellová2019-09-10KBL Jasná LMzeny
39Július Kello2019-09-10Bobrovecmuzi_C
40Michal Chovan2019-09-10muzi_B
41Andrej Bobák2019-09-10BRCjuniori
42Marek Bystričan2019-09-10ŠKC Liptovská Lúžnamuzi_B
43Nikolas Poliak2019-09-10Škc Liptovská Lúžnajuniori
44Denis Poliak2019-09-10Škc Liptovská Lúžnajuniori
45Rastislav  Zelený2019-09-10muzi_B
46Simona Triznová2019-09-10Sportakus Cycling Teamzeny
47Miloš Polkan2019-09-10muzi_A
48Michal Dubovec2019-09-11InShape fitness & health concultingmuzi_A
49Michal Dubovec2019-09-11InShape fitness & health concultingmuzi_A
50Richard Demeter2019-09-11DAVORIN SKmuzi_C
51Milan Bystrican2019-09-11Malinoskialp teammuzi_C
52Dušan Vinžík2019-09-11Ružomberokmuzi_A
53Peter Pastucha2019-09-11Ruzomberokmuzi_C
54jozef zlejsi2019-09-11uhorska vesmuzi_B
55Bartolomej Sykora2019-09-11CK UNIKOM Zvolenmuzi_C
56Patrick Treger2019-09-11Trebis sport bike muzi_B
57Matúš Lipničan2019-09-11Cyklistická tourjuniori
58Jaroslav Ulík2019-09-12OŠK Tatran Liptovská Osadamuzi_C
59Ján Vierik2019-09-12OŠK Tatran Liptovská Osadajuniori
60Jaroslav Ulík2019-09-12OŠK Tatran Liptovská Osadamuzi_C
61Tomáš  Hurák 2019-09-12Cyklistická tour juniori
62Anna  Huráková 2019-09-12zeny
63Juraj  Hurák 2019-09-12muzi_B
64Peter Ciganiak2019-09-12Propetmuzi_C
65Peter Ciganiak2019-09-12Propetmuzi_C
66Štefan Mravec2019-09-12muzi_B
67Dušan Mravec2019-09-12muzi_C
68Lukáš Panáček2019-09-12Cyklistická tourjuniori
69Walter Šinko2019-09-12RSJ servicesjuniori
70Andrej Bobák2019-09-12BRCjuniori
71Tobias Lacina2019-09-12Otec & Syn juniori
72Milan Barényi2019-09-13TREkK KCK Oskllanymuzi_B
73Martin Čangel2019-09-13TREK KCK Oslanymuzi_A
74Martin  Danko2019-09-13Jalovecjuniori
75Adam  Danko2019-09-13Jalovecjuniori
76Adam Danko2019-09-13Jalovecjuniori
77Tomáš Martinek2019-09-13BIKEZA Žilinamuzi_A
78Juraj Papp2019-09-13ossš Partizánskemuzi_C
79Richard Bartoš2019-09-13muzi_A
80Patrik Kivoň2019-09-13MalinoSkiAlpTeammuzi_B
81Jaroslav Tremko2019-09-13Po práci na pivo...muzi_C
82Miloš  Sopko2019-09-13Fatra Teammuzi_B
83Tomáš Bílik2019-09-13Banská Bystricamuzi_B
84Dušan Košarišťan2019-09-14Po práci na pivomuzi_C
85Martin Lauko2019-09-14muzi_B
86Jozef Legersky2019-09-14Malino Skialp teammuzi_A
87Ľubomír Madera2019-09-14muzi_C
88Michal Belko2019-09-14KNAC Ruzomberokmuzi_A
89Matej Haviar2019-09-14muzi_A
90Vladimír Klucha2019-09-14muzi_C
91Vladimír Klucha2019-09-14muzi_C
92Ľuboš Ivan2019-09-14BK Biely Potokmuzi_A
93Vít Kučera2019-09-14neregistrovanýmuzi_B
94Tomáš Bačkor2019-09-14CKC Černovámuzi_A
95Andrej Paulen2019-09-14Fatra Teammuzi_A
96Tomáš  Gazdarica 2019-09-14Malino SkiAlp Teammuzi_B

Čakajúci na kontrolu údajov

č.meno a priezviskodátum registrácieklubkategória
97Robert Šeliga2019-09-14muzi_A

 

Meniny

dnes : Olympia
zajtra : Eugénia pozajtra : Konštantín
WebCamera SkiPark
Ski Park

Kto je práve OnLine?

Máme online 148 hostí 

Kalendár

September 2019
MTWTFSS
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30